Přihlašování na sporty v roce 21/22

Vážení studenti, milí sportovci,

blíží se začátek nového akademického roku a s ním i možnost se přihlásit na Vámi vybraný předmět z naší nabídky. Registrace na zimní semestr bude spuštěna na našich webových stránkách (https://utv.lfp.cuni.cz/zapis/zapis) od 13.9. 2021 v 8:00. Toto přihlášení se týká studentů, kteří v tomto akademickém roce 21/22 nastupují do 1., 2. a 3. ročníku zubního a 2. ročníku všeobecného lékařství.
POZOR, mějte na paměti, že pro úspěšné přihlášení do konkrétních hodin je nezbytné, mít ověřené heslo a login přes CIT fakulty. Pro přihlášení používejte výhradně číslo osoby (na průkazu studenta pod fotografií).

Studenti 1. ročníku všeob. l. mají již tělesnou výchovu danou v rozvrhu.

Vyšší ročníky
Ostatní vyšší ročníky budou mít možnost se domluvit s konkrétním vyučujícím osobně, až začne výuka v semestru, pokud bude v daném sportu místo. Primárně je třeba umožnit zúčastnit se výuky ročníkům, které mají TV povinnou.

Těší se na Vás
kolektiv ÚTV LFP